Dave Broeren, Bosch Belang, Lijst 5, nummer 20

Stelt u zichzelf eens voor middels een kort verhaaltje!ย 

Ik ben Dave Broeren, in het dagelijks leven werkzaam als als Hovenier in mijn eenmanszaak. Bestrating, tuinaanleg, tuinhuisjes u kunt het benoemen en ik maak het. Hierdoor kom ik veel in aanraking met de natuur, iets waar de gemeente best wel het รฉรฉn en ander aan doet, tenminste in de natuurgebieden. In de wijken is het vaak anders. Het kan beter en het kan goedkoper. Nu worden er opdrachten gegund aan grote aannemers die het dan nog eens vaak onder uitbesteden. Dat geld kan beter in de gemeente blijven. Met mijn bedrijf sponsor ik veel in Kinderboerderij De Bossche Hoeve. Deze was zwaar verwaarloosd en nu wordt het een prachtige boerderij met aandacht voor dier en plant.

ย 1.ย Wat heeft u bewogen om de politiek in te gaan en te kiezen voor deze partij?ย 

Leest u de speerpunten van deze partij. Wie kan daar op tegen zijn. Doordat ik kennis heb gemaakt met enkele fractieleden hebben zij mij geรซnthousiasmeerd voor de politiek.

2. Wat zou u direct willen veranderen als u raadslid gaat worden?ย 

In mijn voorwoord heb ik dit al aangegeven. Maak bloemenperken in de wijken zodat we meer vlinders en bijen krijgen die o zo belangrijk zijn voor ons leven.

3. Wat zijn de 2 belangrijkste onderwerpen voor uw partij en waarom?

De burger gaat bepalen wat er moet gebeuren, ambtenaren zijn hierin dan ondersteunend en niet leidend. Dierenwelzijn moet verbeteren in โ€™s-Hertogenbosch.

4. Met welke partijen zou u niet samen willen werken? En waarom?ย 

Dat bepaald de kiezer, mochten wij in de situatie komen dat er een coalitie moet worden gevormd dan dien je de wens van de kiezer te respecteren en samen te werken met een meerderheid van de bevolking.

5. Veel partijen richten zich op specifieke dorpen en wijken. Aan welke wijken en dorpen is er volgens u te weinig aandacht besteed afgelopen periode?ย 

Dat is niet aan te geven, iedere wijk en dorp heeft zijn eigen wensen. We moeten aandacht hebben voor alle.

6. Een bron van ergernis in Maaspoort is de huidige staat van het winkelcentrum. Wat zou de Bossche politiek hier voor een rol in kunnen spelen om dit te verbeteren? Het winkelcentrum is eigendom van Dela Vastgoed.

Allereerst zal er gesproken moeten worden met de wensen van de winkeliers. Die wensen moeten worden besproken met de investeerder. Samen moet er dan na oplossingen worden gezocht.

7. Veel verkeer uit Empel en de Groote Wielen maakt gebruik van de Maaspoortweg waaronder ook veel vrachtverkeer. De verwachting is dat door de komst van het nieuwe industrieterrein in Empel dit zal gaan toenemen. Wat zou een oplossing kunnen zijn om het gebruik van de Maaspoortweg te ontlasten?ย 

Een station zal al veel oplossingen bieden, hiervoor hebben we dan wel Prorail nodig. Maar ook de nieuwe verbindingsweg die in Rosmalen wordt aangelegd zou dit probleem deels kunnen ontlasten. Dit is nog in onderzoek. Onze wijk moet hier samen met Empel en Rosmalen optrekken.

8. Maaspoort Kids bestaande uit een aantal betrokken wijkbewoners wil een eigen stek in de wijk voor kinderactiviteiten. Is uw partij bereidt dit initiatief te ondersteunen en hoe?

Uiteraard, binnen het Maatschappelijk Initiatieven Fonds (MIF) moeten hier mogelijkheden voor zijn, zo niet: op een begroting van 750 miljoen hoeft dit geen probleem te zijn.

9.Wat vond u van de bijeenkomst voor politieke partijen in de Schans?

Ach, veel verkiezingspraatjes

10.ย  Wat zou u als Maaspoorter voor onze wijk in de komende raadsperiode op de politieke agenda willen zetten

Veiligheid, woningen en openbare ruimte.

Facebook reacties
Deel dit bericht:
Naar de inhoud springen
%d bloggers liken dit: